Paletové vozíky   Počet produktů: 10

Filtrování

Výrobce
 • Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2,5 t. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2,5 t. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.

  11 241 Kč
  + doprava zdarma
 • Kombinace paletového vozíku a nůžkového stolu. Pojízdná »zvedací plošina« se zvedací silou 1000 kg.Kombinace paletového vozíku a nůžkového stolu. Pojízdná »zvedací plošina« se zvedací silou 1000 kg.

  21 163 Kč
  + doprava zdarma
 • Profesionální paletový vozík s prodlouženými vidlicemi a zvedací silou 2 t. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.Profesionální paletový vozík s prodlouženými vidlicemi a zvedací silou 2 t. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.

  22 373 Kč
  + doprava zdarma
 • Vhodný k nakládce a vykládce automobilů, stohování a ke krátkým transportům.Vhodný k nakládce a vykládce automobilů, stohování a ke krátkým transportům.

  24 188 Kč
  + doprava zdarma
 • Pojízdný nůžkový zvedací stůl s hydraulickým zvedacím zařízením se zvedací silou 0,5 t.Pojízdný nůžkový zvedací stůl s hydraulickým zvedacím zařízením se zvedací silou 0,5 t.

  11 604 Kč
  + doprava zdarma
 • Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2,5 t a optimálním poměrem cena/výkon. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2,5 t a optimálním poměrem cena/výkon. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.

  15 960 Kč
  + doprava zdarma
 • Profesionální paletový vozík se zkrácenými vidlicemi a zvedací silou 2,5 t. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.Profesionální paletový vozík se zkrácenými vidlicemi a zvedací silou 2,5 t. Stabilní a robustní kvalita pro každodenní nasazení.

  15 718 Kč
  + doprava zdarma
 • Lehký paletový vozík s nosností 1 tuny a hmotností pouze 38 kg.Lehký paletový vozík s nosností 1 tuny a hmotností pouze 38 kg.

  15 718 Kč
  + doprava zdarma
 • Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2 tuny a integrovanou elektronickou váhou, vhodný jako kontrolní váha pro každodenní použití.Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2 tuny a integrovanou elektronickou váhou, vhodný jako kontrolní váha pro každodenní použití.

  43 548 Kč
  + doprava zdarma
 • Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2 tuny a integrovanou elektronickou váhou a tiskárnou, vhodný jako kontrolní váha pro každodenní použití.Profesionální paletový vozík se zvedací silou 2 tuny a integrovanou elektronickou váhou a tiskárnou, vhodný jako kontrolní váha pro každodenní použití.

  52 018 Kč
  + doprava zdarma
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Chcete poradit?

Karel Hrubeš

prodej, půjčovna, reklamace

606 075 358 (po - pá, 8:00 - 16:30)

prodejna@jetomas.cz

Zboží v akci