Cookie Consent by Free Privacy Policy website
606 075 355
(po - pá, 6:00 - 12:00)
Essox

O nás

Společnost JETOMAS s.r.o. je reálnou  společností, založenou na tradičních hodnotách s cílem poskytovat svým zákazníkům profesionální služby.  Zabýváme se prodejem, pronájmem a servisem stavebních strojů, mechanizace, nářadí, zahradní techniky a spoustou dalších produktů, které můžete najít v různých kategoriích.

Disponujeme znalostmi z různých technických oborů, a to již přes 20 let. Zakládáme si na hodnotách, jakými jsou:

- individuální přístup,

- spolehlivost,

- komunikativnost,

- preciznost a profesionální jednání.

Své služby nabízíme živnostníkům, firmám, obcím, ale i spotřebitelům.

Zázemí máme v kamenné prodejně v Litoměřicích. Našim zákazníkům se snažíme pomáhat při výběru optimálního nástroje nebo cesty k dosažení jeho spokojenosti. 

Nejsme ale jen prodejním místem sídlícím v Litoměřicích. Máme svou půjčovnu střední stavební a zahradní techniky a nářadí. Koupě takové techniky je ale poměrně hodně finančně náročná, proto svým zákazníkům nabízíme jejich pronájem.

S čím v půjčovně disponujeme? Najdete u nás například malou stavební techniku, vibrační ježky, stavební kompresory, elektrocentrály, topidla, bourací kladiva, čerpadla, ale i sekačky, vertikutátory a další. Jejich komplexní výčet najdete v kategorii půjčovna.

Disponujeme i vlastním vozovým parkem, proto zavážíme stroje na stavby, ale ani na soukromé osoby nezapomínáme. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na servis.

Máte problémy se svým pracovním či kutilským náčiním nebo potřebuje provést jen jejich každoroční revizi? Náš servis Vám pomůže při jejich řešení. Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkům, proto v případě, že by oprava byla nákladnější, dáme Vám o této skutečnosti vědět a před jejím provedením se s Vámi domluvíme na dalším postupu.

Váš tým 

JETOMASKontakt

Provozovatel:
JETOMAS s.r.o.
Lodní náměstí 1093/7
412 01 Litoměřice
IČ: 02643146
DIČ: CZ02643146
prodejna@jetomas.cz
+420 606 075 355

www.jetomas.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© www.jetomas.cz 2023 všechna práva vyhrazena | realizace 3Nicom websolutions s.r.o.