Essox

O nás

Firma JETOMAS s.r.o. založená na tradičních hodnotách s cílem poskytovat svým zákazníkům profesionální služby, se zabývá prodejem, pronájmem a servisem stavebních strojů, nářadí i zahradní techniky.

Disponujeme znalostmi z různých technických oborů, a to již přes 20 let. Zakládáme si na hodnotách, jakými jsou:

- individuální přístup,

- spolehlivost,

- komunikativnost,

- preciznost a profesionální jednání.

Své služby nabízíme živnostníkům, firmám, obcím, ale i spotřebitelům.

Zázemí máme v kamenné prodejně v Litoměřicích. Našim zákazníkům se snažíme pomáhat při výběru optimálního nástroje nebo cesty k dosažení jeho spokojenosti. 

Nejsme ale jen prodejním místem sídlícím v Litoměřicích. Máme svou půjčovnu střední stavební a zahradní techniky a nářadí. Koupě takové techniky je ale poměrně hodně finančně náročná, proto svým zákazníkům nabízíme jejich pronájem.

S čím v půjčovně disponujeme? Najdete u nás například malou stavební techniku, vibrační ježky, stavební kompresory, elektrocentrály, topidla, ale i sekačky, vertikutátory a další. Jejich komplexní výčet najdete v kategorii půjčovna.

Disponujeme i vlastním vozovým parkem, proto zavážíme stroje na stavby, ale ani na soukromé osoby nezapomínáme. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na servis.

Máte problémy se svým pracovním či kutilským náčiním nebo potřebuje provést jen jejich každoroční revizi? Náš servis Vám pomůže při jejich řešení. Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkům, proto v případě, že by oprava byla nákladnější, dáme Vám o této skutečnosti vědět a před jejím provedením se s Vámi domluvíme na dalším postupu.

Váš tým JETOMAS s.r.o.

Kontakt

Provozovatel:
JETOMAS s.r.o.
Lodní náměstí 1093/7
412 01 Litoměřice
IČ: 02643146
DIČ: CZ02643146
prodejna@jetomas.cz
+420 606 075 358

www.jetomas.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© www.jetomas.cz 2019 všechna práva vyhrazena | realizace 3Nicom websolutions s.r.o.